طراحی گرافیک

اهمیت داشتن رنگ سازمانی، لوگو و طرح گرافیکی مناسب مجموعه شما

طراحی گرافیک، شامل هر چیزی است که می تواند ظاهر متفاوتی به کسب و کار شما ببخشد. مانند آیتم های چاپی و یا آیتم های دیجیتال که در تلفن همراه و یا در فضای مجازی نمایش داده می شوند. در واقع طراحی گرافیک پیام شما را به شیوه‌ای هنرمندانه، زیبا و خاص به مخاطب منتقل می‌کند به همین دلیل اهمیت طراحی گرافیک بسیار قابل توجه است.

اکثر مردم وقتی کلمه طراحی گرافیک را می شنوند، یاد عکس های رنگارنگ و زیبا می افتند. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی طراحی گرافیک ابعاد مختلفی پیدا کرده و شامل طرحی پست و استوری در اینستاگرام، طراحی لوگو، طراحی کارت ویزیت، طراحی پوستر و خیلی موارد دیگر می شودامروزه برنامه های متعددی برای طراحی گرافیکی ساخته شده که هر کدام کاری را انجام می دهند.

در طراحی گرافیک خلاقیت نقش مهمی دارد. هرچه خلاقیت بیشتر باشد کار خاص تر و زیباتر است. به عنوان مثال برای طراحی یک کاور پست یا استوری هرچه رنگ های استفاده شده جذاب تر باشد مخاطب بیشتری به سمت خود جذب می کند. البته باید گفت طراحی گرافیک با هنر پیوند خورده و برای طراحی باید تا حدودی در هنر هم سر رشته داشته باشیدامروزه طراحی گرافیکی نقش مهمی در فضای تجارتی دارد و با استفاده درست از آن می توان در بین رقبا برتری پیدا کرد.

فواید طراحی گرافیکی

یکی از دلایل و فواید استفاده روز افزون از طراحی گرافیکی نیاز به ارتباط موثر با مخاطبان است. برای جذب مخاطب و مشتری استفاده از طراحی گرافیکی لازم و ضروری است.

از مهم ترین فواید طراحی گرافیکی افزایش فروش است. محتوای گرافیکی که با دقت و ظرافت طراحی شده باشد حس خوبی به مخاطب القا می کند به علاوه مردم با دیدن این طرح ها متوجه می شوند که محصولات یا خدمات ارائه شده با کیفیت است و برای فروشنده رضایت مشتری اهمیت دارد.

به دلیل زیبایی این طرح ها و علاقه مردم نسبت به طرح های گرافیکی، شما با استفاده از این طرح ها می توانید محبوبیت بسیار زیادی در ذهن مخاطب ایجاد کنید. در ضمن این طرح ها چون به روش اصولی طراحی می شوند در ذهن مخاطبتان می مانند که این باعث می شود مخاطب شما باز هم به شما مراجعه کند.

از اهمیت های دیگر طراحی گرافیک این است که محتوای شما به صورت زیبا ارائه می شود که همین امر باعث  انتقال بهتر محتوا می شود یعنی مخاطب شما با دیدن یک طرح زیبا می تواند محتوا یا محصولاتی که شما عرضه می کنید را بفهمد، واضح تر بگویم طرح ها حاوی کاری هستند که شما انجام می دهید و پیام و مفهوم دارند.

یکی دیگر از فواید طرح های گرافیکی متقاعد کردن مخاطب است. به عنوان مثال اگر بروشور با دقت طراحی شود توانایی ارتباط بین برند و مخاطب را دارد.

در پایان باید گفت طراحی گرافیکی برای هر کسب و کار از اهمیت بسیاری برخوردار است. یک لوگو با طراحی حرفه ای و زیبا می تواند احساسات مخاطبان را تحت تأثیر قرار دهد و آنان را در بلند مدت به مشتریان وفادار تبدیل کند. اما مهم ترین چیزی که وجود دارد تاثیر اولیه طراحی بر بیننده استپس بهتر است این کار را به افراد باتجربه بسپارید، ما هم می توانیم این کار را برای شما انجام دهیم

خدمات طراحی گرافیک

طراحی لوگو

طراحی پوستر

طراحی برچسب کالا

طراحی بنر وب سایت

طراحی کارت ویزیت، سربرگ و بروشور  

طراحی قالب پست و استوری اینستاگرام