خدمات سئو

وب سایتتان را سئو کنید تا همیشه موفق باشید

سئو چیست؟

یکی از راه های دیده شدن در گوگل استفاده از سئو و خدمات بهینه سازی سایت است. سئو (SEO) مخفف عبارت Search Engine Optimization به معنای بهینه‌سازی موتورهای جستجو است. سئوی وب سایت مجموعه از فعالیت ها، تولید محتوا، استراتژی محتوا و راه کارهایی می باشد که برای جذب جایگاه بهتر و بازدیدکنندگان بیشتر برای وب سایت انجام می دهیم

سئو به مجموعه فعالیت هایی می گویند که در طراحی سایت، تولید محتوا و کد سازی انجام می دهیم تا در نتایج جستجوی گوگل جایگاه بهتری داشته باشیم.

مزایای سئو وب سایت چیست؟

امروزه به دلیل اعتماد مردم به گوگل روزانه میلیارد ها سرچ انجام می شوداین سرچ ها موضوعات مختلفی دارد، از اسم یک سلبریتی تا پیدا کردن نزدیک ترین مرکز خرید، یک فیلم سینمایی و حتی جواب یک معادله ریاضی. همین امر سبب شده که شرکت گوگل طرفداران زیادی در سراسر دنیا داشته باشد.

بنابراین هرچه سئو سایت قوی تر باشد سایت شما در نتیجه جستجوی گوگل در جایگاه بهتری قرار می گیرد که این امر سبب رونق سایت شما و کسب و کارتان می گردد. دقت داشته باشید که سئو یک کار کاملا تخصصی است و شما برای سئو سایت باید آن را به افرادی بسپارید که در این زمینه تجربه و مهارت کافی داشته باشند در غیر این صورت شما ضرر می کنید حتی ممکن است به خاطر سئو اشتباه سایت شما با پروتکل های گوگل تداخل داشته باشد و از دسترس خارج شود که خب ضربه بزرگی به سایت و کسب و کارتان وارد می شود.

استفاده از سئو شما را به مخاطبانتان وصل می کند. هرچه سئو سایت شما قوی تر باشد لینک سایت شما در جستجوی گوگل اول تر قرار می گیرد، طبق آمار گوگل 2۸ درصد از کاربران لینک اول، ۱۵ درصد لینک دوم و۱۱ درصد برروی لینک سوم کلیک می کنند. با نگاه کردن به همین آمار مبینید که احتمال کلیک کاربران بر روی وبسایت هایی که در رتبه های سوم به بعد قرار دارند بسیار پایین است بنابراین با یک استراتژی درست باید سئو را قوی کنید تا به جایگاه مناسب در جستجوی گوگل برسید.

یکی دیگر از مزایای استفاده از سئو کاهش هزینه ها است، وقتی که سایت شما در رتبه اول تا سوم قرار داشته باشد دیگر نیاز به تبلیغات یا شیوه های دیگر بازاریابی نیست که همین موضوع سبب کاهش هزینه های شما می شود. در ضمن احتمال بازگشت مشتری را بیشتر می کند.

از مهم ترین مزایای سئو رقابت با وب سایت ها و رقبای حرف ای شماست. اگر شما سوئی قوی داشته باشید می توانید کسب و کار نوپای خود را به راحتی بالا ببرید و حتی از رقبای خود پیشی بگیرید و جایگاه اول در جستجوی گوگل را تصاحب کنید . همچنین شما می توانید با استفاده از سئو سرعت وبسایت خود را نسبت به رقبا بالا ببرید که این کار باعث جذب مشتری بیشتر می شود.

در انتها باید گفت سئو یک فرآیند بلند مدت و مداوم است و باید تکرار شود تا نتیجه بگیرید. اگر این کار مداوم باشد قطعا در مدت زمانی کوتاه سایت شما یا کسب و کارتان پیشرفت می کند، و شما شاهد این پیشرفت خواهید بود، به شرطی که اصولی باشد و قوانین سئو رعایت شود.  

مزایای سئو چیست؟

 سئو اعتبار برند شما را بالا می برد.

سئو شما را به مخاطبتان معرفی می کند.

سئو ترافیک وب سایت شما را بالا می برد.

سئو باعث می شود تا کاربران ورودی به مشتریان شما تبدیل شوند.

سئو تاثیر بالایی در فروش شما خواهد داشت.

سئو مقرون به صرفه و یک استراتژی بلند مدت است.

سئو بدون هیچ تبلیغاتی باعث دیده شدن کسب و کار شما می شود.